Enel-Med na Dental Medica Show

0
248

Enel-Med, lider na rynku usług stomatologicznych posiadający już 70 gabinetów stomatologicznych, zaprezentował się na targach Dental Medica Show jako zaufany pracodawca dla stomatologów i personelu medycznego nielekarskiego ale również pokazał, że jest specjalistą w walce z chorobami zawodowymi obu tych grup społecznych.

Fizjoterapeuci Enel-Med wzięli udział w wykładach zorganizowanych podczas targów. Mgr fizjoterapii Piotr Wilk poprowadził warsztat „Ergonomia pracy w gabinecie stomatologicznym. Profilaktyka bólów kręgosłupa”, podczas którego omówił najczęstsze schorzenia stomatologów (przeciążeniowe bóle kręgosłupa szyjnego, piersiowego i lędźwiowego, dyskopatię oraz bóle nadgarstka i łokcia) a także opowiedział o prawidłowych i błędnych nawykach ruchowych. Fizjoterapeutka Natalia Malińska poprowadziła warsztat „Fizjoterapia w stomatologii jako uzupełnienie terapii pacjentów z dysfunkcjami narządu żucia.”, gdzie opowiedziała o korzyściach jakie, poza zmniejszeniem dolegliwości bólowych, może z rehabilitacji wynieść pacjent.

Oferta przygotowana przez fizjoterapeutów Enel-Med i skierowana do stomatologów, którzy ze względu na specyfikę wykonywanej pracy nierzadko borykają się z takimi problemami zdrowotnymi, jak bóle kręgosłupa czy nadgarstków, oraz oferta skierowana do pacjentów cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

– Wydarzenia takie jak Warsaw Dental Medica Show to doskonałe miejsce na zaprezentowanie się, wymianę doświadczeń i dobrych praktyk. 25-letnia obecność na rynku stomatologicznym to potwierdzenie wysokiej jakości naszych usług i zaufania pacjentów. Tutaj, na Warsaw Dental Medica Show pokazujemy się też z innej strony – jako solidny i godny zaufania pracodawca, który dba o komfort pracy lekarzy i specjalistów z branży stomatologiczno-estetycznej. Pozyskanie dobrych stomatologów to dla nas jeden z priorytetów – mówi Jacek Rozwadowski, prezes Enel-Med.

Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej Warsaw Dental Medica Show odbywały się od 5 do 7 września 2018 roku. Jest to nowe wydarzenie w wyjątkowej formule, łączącej imprezę branżową z show z udziałem gwiazd. Wydarzenie skierowane jest do lekarzy dentystów, lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną, higienistek i asystentek stomatologicznych, a także przedstawicieli biznesu stomatologicznego oraz przemysłu dentystycznego.

Enel-Med w tym roku obchodzi 25-lecie działalności, funkcjonuje na polskim rynku od 1993 roku, od 2011 roku jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Obejmuje 36 placówek medycznych, w tym 23 przychodnie wieloprofilowe (łącznie z sześcioma przyzakładowymi), 2 szpitale w Warszawie, 3 placówki medycyny sportowej, 1 placówkę medycyny estetycznej oraz 1 dom seniora.

Przychodnie Enel-Med znajdują się w sześciu największych polskich miastach: w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku i we Wrocławiu.

Spółka oferuje pełną obsługę – prowadzi pacjenta od konsultacji, poprzez diagnozę, hospitalizację, operację, aż po rehabilitację – czyli przez cały zamknięty cykl leczenia.

Centrum obsługuje ponad 300 tysięcy klientów indywidualnych oraz ponad 147 tysięcy pacjentów abonamentowych.

Czytaj także: Enel-Med pionierem e-zdrowia>>>