Enel-Med z tytułem „Najlepszy Partner w Biznesie”

0
262

Centrum Medyczne Enel-Med zostało wyróżnione tytułem „Najlepszy Partner w Biznesie” 2020 w kategorii – opieka medyczna. W  konkursie organizowanym co roku przez magazyn ekonomiczny Home&Market wyróżniane są firmy wychodzące naprzeciw potrzebom klientów.

– Nasze doświadczenie oraz innowacyjność w zakresie rozwiązań technologicznych w ostatnich miesiącach upewniło naszych klientów biznesowych oraz pacjentów indywidualnych, że w tych trudnych czasach jesteśmy z nimi. Nowoczesne rozwiązania obsługowe pozwoliły zachować ciągłość świadczeń realizowanych w oddziałach Enel-Med, utrzymując jakość na wysokim poziomie. Nasi pacjenci korzystają z różnej formy kontaktu z lekarzem – obok standardowej wizyty w oddziale, dostępne są konsultacje zdalne za pośrednictwem telefonu, czatu czy wideorozmowy – komentuje wyróżnienie Enel-Med.

Enel-Med świadczy usługi medyczne w 1600 placówkach, w tym w 41 placówkach Grupy Enel-Med, w skład których wchodzą zarówno przychodnie wieloprofilowe oraz szpital w Warszawie, jak i  trzy kliniki medycyny sportowej Enel-Sport, klinika medycyny estetycznej Estell oraz przychodnie przyzakładowe.

Czytaj także: Już 65 prywatnych laboratoriów na liście uprawnionych do testów na koronawirusa>>>

Na terenie szpitala, jak również w przychodniach wieloprofilowych w Gdańsku, Gdyni, Katowicach (ulica Ligocka), Warszawie (Home Park Targówek) oraz w klinice medycyny sportowej przy Łazienkowskiej Enel-Med prowadzi oddziały diagnostyczne wyposażone w rezonans magnetyczny. Poza tym Szpital Centrum i Oddział Zacisze w Warszawie wyposażone zostały w tomografy komputerowe.

Z usług medycznych Enel-Med korzystają zarówno pacjenci, płacący za każdą zrealizowaną usługę, jak i klienci posiadający wykupiony abonament medyczny. Z wybranych usług można również skorzystać w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

Centrum Medyczne Enel-Med S.A. zawarło także umowy na obsługę pacjentów z towarzystwami ubezpieczeniowymi, takimi jak Allianz, Inter Polska, Signal Iduna czy Generali.