Gajda-Med Szpitalem Roku Hipokrates Mazowsza 2019

0
349

Szpital Powiatowy Gajda – Med z Pułtuska został laureatem prestiżowego plebiscytu „Szpital Roku Hipokrates Mazowsza 2019”. Placówka uzyskała w konkursie 1452 głosy pacjentów.

Konkurs Hipokrates Mazowsza jest organizowany wspólnie przez redakcję „Polska Metropolia Warszawska” i serwis: Naszemiasto.pl pod honorowym patronatem Adama Struzika, Marszałka Województwa Mazowieckiego, Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Warszawie oraz Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Warszawie.

– Ten zaszczytny tytuł, to olbrzymi sukces lekarzy i pielęgniarek, kierownictwa szpitala z dr Robertem Gajdą (Honorowym Obywatelem Pułtuska) na czele oraz pacjentów – czytamy na stronie Szpitala Gajda-Med.

Szpital w Pułtusku prowadzony jest przez Gajda-Med od sierpnia 2015 roku.

Czytaj także: System nie może funkcjonować bez podmiotów niepublicznych>>>

Placówka działa w sieci szpitali i prowadzi osiem oddziałów, między innymi geriatrii, chorób wewnętrznych o profilu kardiologicznym, pediatrii oraz chirurgii ogólnej z pododdziałem chirurgii urazowo-ortopedycznej. Posiada blok operacyjny, poradnie POZ, poradnie specjalistyczne, laboratorium diagnostyczne i pracownię badań obrazowych.

Grupa  Gajda-Med w sumie prowadzi ponad 20 placówek, zlokalizowanych w Warszawie oraz na terenie województwa mazowieckiego.

Centrum Medyczne Gajda-Med powstało 1998 roku. Założycielem i dyrektorem Centrum jest dr n. med. Robert Gajda.