Izba Administracji Skarbowej pod opieką Certusa

0
420

Prywatna Lecznica Certus z Poznania wygrała na kolejny rok przetarg na obsługę Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu w zakresie profilaktycznej opieki medycznej dla pracowników.

Także w 2018 roku Certus zapewniał obsługę IAS w tym zakresie.

Umowa dotyczy świadczenia usług w okresie od 1 stycznia 2019 do 31 grudnia 2019.

Opieką Certusa objęci będą pracownicy Izby Administracji Skarbowej i urzędów skarbowych z oddziałów w Poznaniu, Pile, Koninie, Kaliszu i Lesznie.

Wartość szacunkowa zamówienia jest mniejsza niż równowartość kwoty 750 000 euro.

Prywatna Lecznica Certus prowadzi w Poznaniu przy ulicy Grunwaldzkiej 262 szpital i ambulatorium. Poza tym prowadzi trzy centra medyczne – dwa na terenie Poznania (przy ulicy Dąbrowskiego i Wagrowskiej) oraz jedno w Swarzędzu. W kwietniu 2018 roku Lecznica poszerzyła swoją działalność o nową przychodnię Zdrowie Rodziny, mieszczącą się na osiedlu Wichrowe Wzgórze 122 w Poznaniu.

Czytaj: Poznań: nowe zabiegi w Lecznicy Certus>>>

Usługi medyczne w placówkach Certus dostępne są zarówno odpłatnie, jak i w ramach umów z NFZ. Kontrakt przeznaczony jest na leczenie szpitalne i dotyczy chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, ginekologii a także urologii. Placówka posiada także kontrakt na świadczenia w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz podstawowej opieki zdrowotnej.

Certus działa od 1992 roku, od 2017 roku wchodzi w skład Penta Hospitals International, międzynarodowej sieci szpitali, działającej w Polsce, Czechach i na Słowacji.