Katowice: w Galerii Libero powstało centrum medyczne

0
5844
Źródło: Echo Investment

W otwartej 15 listopada 2018 roku w Katowicach Galerii Libero powstało centrum medyczne HolsaMed. Placówka oferuje konsultacje specjalistyczne, świadczenia w zakresie medycyny sportowej i medycyny pracy.

Działa tutaj także poradnia dla dzieci, klinika zdrowia kobiety oraz zaplecze diagnostyczno-laboratoryjne. Wykonywane są między innymi badania genetyczne, immunologiczne oraz cytogenetyczne.

Świadczenia oferowane przez placówkę są zarówno komercyjne jak i finansowane w ramach środków Narodowego Funduszu Zdrowia.

Placówkę prowadzi Holsa Medical sp. z o.o., której udziałowcem jest Gyncentrum Clinic sp. z o.o., prowadząca w Katowicach przy ulicy Żelaznej Klinikę Gyncentrum, jeden z wiodących ośrodków diagnostyki i leczenia niepłodności.

Czytaj: Katowice: Klinika Gyncentrum inicjatorem klastra leczenia niepłodności>>>

Klinika działa w Katowicach przy ulicy Żelaznej1, prowadzi też placówki w Bielsku-Białej i w Częstochowie oraz ośrodki zlokalizowane w Czechach.

Centrum HolsaMed działa na poziomie drugim Galerii Libero, mieszczącej się w Katowicach przy ulicy Kościuszki. Budynek ma prawie 45 tys. mkw powierzchni, na której działa ponad 150 sklepów, punktów usługowych, restauracji i kawiarni. Galerię otworzyło Echo Investment.