Lab-med: nowe punkty pobrań

0
73

Sieć placówek diagnostyki laboratoryjnej Lab-med Medical Solution otworzyła pod koniec 2018 roku nowe punkty pobrań na terenie województwa śląskiego. Powstały one w Zabrzu, w Knurowie oraz w powiecie rybnickim.

W Zabrzu nowy punkt pobrań działa w Centrum Dermatologii Estetycznej Felicita przy ulicy Sienkiewicza 36. W Knurowie placówka zlokalizowana została w przychodni Prognostic przy ulicy Kilińskiego 1.

Natomiast nowy punkt pobrań w miejscowości Stanowice w gminie Czerwionka Leszczyny (powiat rybnicki) zlokalizowany został w Centrum Medycznym Kamed, przy ulicy Wyzwolenia 99.

Czytaj także: Nowa placówka sieci Śląskie Laboratoria Analityczne>>>

W połowie 2018 roku nowy punkt pobrań powstał w Rybniku, przy ulicy Wysokiej 4.

Laboratorium diagnostyczne Lab-med założyła firma Bor-Pol, dystrybutor aparatów i odczynników. Działa ono w Sośnicowicach, 11 km od centrum Gliwic. Obok laboratorium powstał także autoryzowany serwis aparatury i urządzeń laboratoryjnych oraz moduł weterynaryjny o szerokim panelu badań. Cały kompleks laboratoryjny zajmuje powierzchnię ponad 1000 mkw.

Punkty pobrań Lab-med działają w Gliwicach (3 placówki), w Knurowie (2 placówki), w Rudzie Śląskiej, w Paniówkach (powiat gliwicki), w Rybniku, Stanowicach oraz w Zabrzu (2 placówki).