Lux Med: nowe pakiety stomatologiczne

0
857
Centrum Stomatologiczne Lux Med na warszawskim Wilanowie, otwarte w lipcu 2019

Lud Med wprowadził do swojej oferty nowe pakiety stomatologiczne – protetyka i implantologia. Pakiety można dostosować do swoich potrzeb zdrowotnych i dzięki temu zoptymalizować koszty leczenia.

W ramach obu pakietów pacjenci mogą korzystać z bezpłatnych wizyt kwalifikujących do leczenia, mają także zapewnione bezpłatne znieczulenia oraz rabaty na usługi związane z diagnostyką i leczeniem.

Pakiet implantologiczny obejmuje między innymi rabaty na leczenie  protetyczne, jak również implantologiczne, a pakiet protetyczny – rabaty na leczenie protetyczne.

Roczna opłata za pakiety wynosi 399 zł (pakiet protetyczny) oraz 599 zł (pakiet implantologiczny).

Grupa Lux Med tworzy największą sieć stomatologiczną w Polsce, liczącą około 200 własnych gabinetów i prawie 70 centrów medycznych.

Czytaj także: Nowe centrum Lux Med Stomatologia we Wrocławiu>>>

Grupa Lux Med jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie.

Zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 200 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest 240 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich. Firma zatrudnia ponad 16 000 osób, około 7000 lekarzy i 4000 wspierającego personelu medycznego.