Lux Med po raz kolejny Gwiazdą Jakości Obsługi

0
557

Grupa Lux Med została wyróżniona po raz kolejny prestiżową nagrodą „Gwiazda Jakości Obsługi 2019” w kategorii „Przychodnie i gabinety lekarskie”. Była to XII edycja badania jakości obsługi, w którym o wynikach decydują sami konsumenci. Nagrody przyznawane są firmą wiarygodnym, przyjaznym i otwartym na potrzeby klientów.

Gala wręczenia nagród odbyła się 15 marca 2019, w dniu, w którym na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Konsumenta.

W imieniu Grupy nagrodę odebrały Iwona Radko – Jarosińska, dyrektor pionu doświadczeń pacjenta oraz Aneta Skibińska, dyrektor Departamentu Standardów Niemedycznych w Pionie Doświadczeń Pacjenta.

Lux Med był laureatem tej nagrody w poprzednich latach aż dziewięciokrotnie, w tym w 2017 roku zdobył Gwiazdę Dekady.

– Nagroda „Gwiazda Jakość Obsługi 2019” jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ o jej przyznaniu decydują sami pacjenci. Cieszymy się, że docenili oni profesjonalizm i zaangażowanie naszego personelu oraz całej Grupy – mówi Anna Rulkiewicz, prezes Grupy Lux Med.

Czytaj także: System nie może funkcjonować bez podmiotów niepublicznych>>>

Nagrody przyznawane są na podstawie przeprowadzonego badania satysfakcji klientów składającego się z czterech etapów. Pierwszy ma charakter sondażu konsumenckiego, prowadzonego przez cały rok. Następnie na podstawie opinii wyłaniane są firmy, charakteryzujące się najwyższymi wskaźnikami jakości obsługi. Później przy współpracy z ekspertami z SecretClient® przeprowadzane jest badanie ankietowe metodą CAWI na próbie 1685 respondentów. Firmy, które uzyskują najwyższe oceny konsumentów oraz pozytywnie wyróżniają się na tle innych firm w swojej branży, otrzymują prestiżowy tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi.

Grupa Lux Med jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie.

Grupa Lux Med zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 1 900 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest ponad 200 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich. Firma zatrudnia 14 800 osób, około 6500 lekarzy i 4000 wspierającego personelu medycznego.

Grupa Lux Med jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.