Lux Med wprowadza kolejne ułatwienie dla pacjentów

0
638

Lux Med wprowadził nowe rozwiązanie dotyczące obsługi pacjentów – Szybką Rezerwację Online. Mogą z niej korzystać pacjenci abonamentowi, którzy nie posiadają konta na Portalu Pacjenta.

Dzięki temu rozwiązaniu można rezerwować wizyty  bez udawania się do recepcji w placówce lub konieczności połączenia z Infolinią. Rezerwacja w ten sposób jest możliwa do sześciu specjalistów.

Posiadanie konta na Portal Pacjenta umożliwia natomiast umawianie wizyt do wszystkich specjalistów, zamawianie recept, odbieranie wyników badań, a także konsultacje z lekarzem online oraz otrzymywanie zaleceń lekarskich online.

Lux Med systematycznie wprowadza udogodnienia dla pacjentów, korzystających z usług online. Niedawno wprowadzono możliwość wykonywania badań laboratoryjnych bez rejestracji w placówce, dotyczy to badań zawartych w pakiecie. Bez rejestracji można też udać się na konsultacje w placówce, po jej potwierdzeniu sms-em, także dotyczy to świadczeń zawartych w pakiecie abonamentowym.

Czytaj: Lux Med: badania laboratoryjne bez rejestracji>>>

Grupa Lux Med zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 1 900 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest ponad 200 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich.