Medicover: nowy sposób obsługi pacjentów w punktach pobrań

0
367

Z myślą o zwiększeniu wygody i bezpieczeństwa pacjentów Medicover wprowadził nowy sposób obsługi w punktach pobrań. Polega on na tym, że badania laboratoryjne w centrach Medicover wykonywane są po wcześniejszym umówieniu się na konkretny termin.

Nowe zasady obowiązują od 3 sierpnia 2020 we wszystkich placówkach poza Warszawą, natomiast w punktach pobrań w Warszawie rozwiązanie to wejdzie w życie 1 września 2020 roku.

Wizytę w punkcie pobrań Medicover można umówić w aplikacji Medicover OnLine, telefonicznie a także osobiście w recepcji placówki.

Nowy sposób obsługi pacjentów w punktach pobrań został wprowadzony w czerwcu 2020 w formie pilotażu w trzech wybranych placówkach – w dwóch w Poznaniu i jednej w Szczecinie. W czasie pilotażu zbierane były opinie i uwagi pacjentów na temat nowego rozwiązania.

Czytaj także: Lux Med rozszerza ofertę w zakresie stomatologii specjalistycznej>>>

Medicover w Polsce od ponad 20 lat zapewnia pełną opiekę medyczną, obejmującą usługi ambulatoryjne, diagnostykę laboratoryjną i obrazową, stomatologię oraz kompleksową opiekę szpitalną. Usługi dostępne w formie abonamentów i ubezpieczeń medycznych przeznaczone są zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Firma obecna jest we wszystkich regionach Polski. Od 2009 roku posiada własny wielospecjalistyczny szpital na warszawskim Wilanowie.

Czytaj także: Utrzymaliśmy ciągłość opieki>>>