Medicover Polska wyróżniony tytułem „Najlepszy Partner w Biznesie”

0
1112

Medicover Polska znalazł się wśród firm wyróżnionych tytułem „Najlepszy Partner w Biznesie”, przyznawanym przez magazyn Home & Market. Marka, która okazała się zwycięzcą w kategorii opieka medyczna, została doceniona za najwyższy poziom obsługi, najnowsze technologie i narzędzia zaspokajające potrzeby klientów.

Najlepszy Partner w Biznesie to konkurs organizowany co roku przez magazyn ekonomiczny Home&Market, który wyróżnia stabilne i wychodzące naprzeciw potrzebom klientów firmy.

– Medicover w Polsce od 23 lat zapewnia swoim pacjentom pełną opiekę medyczną. Jednym z kluczowych czynników decydujących o sukcesie jest oczywiście jakość świadczonych usług. Dlatego nasz najsilniejszy kapitał to wysoko wykwalifikowana kadra medyczna, sprzęt medyczny i standard opieki. Jakość oznacza dla nas też udzielenie pacjentowi właściwej pomocy we właściwym czasie i miejscu, we właściwy sposób i w odpowiedzi na konkretną potrzebę medyczną. Dlatego umożliwiamy różne drogi kontaktu z lekarzami – obok standardowej wizyty w placówce dostępne są konsultacje zdalne za pośrednictwem telefonu, czatu lub wideorozmowy. Doceniają to nasi partnerzy biznesowi – firmy, które decydują się na opiekę medyczną dla swoich pracowników – – mówi Artur Białkowski, wiceprezes zarządu Medicover Polska.

Organizatorzy podkreślają, że firmy wyróżnione tytułem „Najlepszy Partner w Biznesie” cechuje przede wszystkim otwarta, pro-kliencka postawę. Obserwując zmieniający się rynek, wiedzą, jakie potrzeby pojawiają się u klientów i wychodzą im naprzeciw.

Medicover prowadzi w całej Polsce 41 centrów medycznych. Współpracuje z 1250 placówkami partnerskimi. W sumie sieć opiekuje się ponad 8 tysiącami firm i ponad 660 tysiącami pacjentów. W warszawskim Wilanowie Medicover prowadzi szpital.

Czytaj także: Medicover wyróżniony za dbałość o zdrowie pracowników>>>