Medicover Stomatologia przejął klinikę Ortho Esthetica

0
747

W wyniku akwizycji do Medicover Stomatologia dołączyła klinika stomatologiczna Ortho Esthetica z Kostancina-Jeziornej pod Warszawą. Jest to już trzydziesta klinika stomatologiczna, która zdecydowała się przyłączyć do sieci.

Ortho Esthetica działa od 2016 roku, zlokalizowana jest w galerii handlowej „Stara Papiernia”. Jej zespół tworzą między innymi ortodonci, którzy zajmują się wadami zgryzu oraz poprawą stanu uzębienia, stomatolodzy zachowawczy wyspecjalizowani w leczeniu próchnicy, a także w odbudowie utraconych tkanek zębowych, protetycy przywracający pacjentom piękny uśmiech poprzez uzupełnianie braków w uzębieniu oraz endodonci zajmujący się przede wszystkim leczeniem kanałowym.

Ortho Esthetica oferuje terapie ze wszystkich dziedzin dentystyki, a jej wyróżnikiem oprócz usług z zakresu protetyki czy stomatologii zapobiegawczej są przede wszystkim zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej oraz certyfikowane leczenie ortodontyczne z wykorzystaniem aparatów Invisalign (prostowanie zębów za pomocą przezroczystych, zdejmowanych nakładek), w którym klinika specjalizuje się od początku swojej działalności i jest na podwarszawskim rynku liderem w tym obszarze.

Czytaj także: Nowa przychodnia przyzakładowa Medicover>>>

Medicover Stomatologia od kilku lat konsekwentnie nie tylko rozwija własne centra stomatologiczne, ale również inwestuje we współpracę ze znanymi i cenionymi klinikami na terenie całej Polski, budując tym samym pozycję innowatora zmieniającego rynek stomatologiczny w Polsce.

Przedstawiciele Medicover Stomatologia i Ortho Esthetica, z przodu od lewej – Marcin Więckiewicz, prezes Ortho Esthetica, dr Aleksandra Didik, współwłaścicielka Ortho Esthetica, główny lekarz dentysta kliniki, Wioletta Januszczyk, dyrektor zarządzająca Medicover Stomatologia

Obecnie Medicover Stomatologia posiada ponad 50 nowoczesnych centrów, które oferują kompleksowy zakres usług dentystycznych. Opiekę nad pacjentami zapewnia profesjonalny zespół specjalistów – stomatologów, higienistek, asystentów stomatologicznych i recepcjonistów.

Oferta Medicover Stomatologia odpowiada na potrzeby całych rodzin, obejmując usługi z zakresu między innymi stomatologii zachowawczej, implantologii, protetyki, ortodoncji czy stomatologii dziecięcej.

Stomatologia w Medicover dostępna jest dla pacjentów zarówno w ramach abonamentów medycznych, jak i na zasadzie płatności za pojedyncze usługi. Gabinety zlokalizowane są w największych miastach na terenie całej Polski.

Pobierz raport „Zdrowie Polaków po pandemii. Co możemy zrobić razem” Pracodawców Medycyny Prywatnej i firmy Deloitte.