Medicover Stomatologia przejął S-dent

0
1728

Do Medicover Stomatologia dołączył S-dent, jedno z największych centrów stomatologicznych w Łodzi. Placówka działa od 2002 roku i zaufało jej już ponad 10 tysięcy pacjentów.

Wśród nich są wielopokoleniowe rodziny, z którymi zbudowane zostały długoletnie relacje w zakresie leczenia i profilaktyki.

Klinika skupia się obecnie na interdyscyplinarnym podejściu do leczenia. Dlatego obok stomatologii zachowawczej i endodoncji, pacjenci mogą skorzystać z zaawansowanej, wspomaganej cyfrowo implantologii, protetyki oraz chirurgii – również estetycznej i autogennej oraz periodontologicznej. Dzięki temu możliwe jest nie tylko skuteczne leczenie, ale również dobre efekty wizualne.

W ramach centrum działa sześć gabinetów dentystycznych oraz nowocześnie wyposażona pracownia radiologiczna. Siła kliniki zbudowana jest na prężnym zespole.

Czytaj także: Nowe kliniki w Medicover Stomatologia>>>

Medicover Stomatologia poszukując partnerów do współpracy, stawia na kliniki, które koncentrują się na potrzebach pacjenta – obok wiedzy medycznej inwestują też w pozytywne doświadczenia z wizyty – dbają o dobrą komunikację, wygląd kliniki i atmosferę, jaka w niej panuje.

– Jesteśmy dumni, że do grona naszych partnerów dołączyła tak silna klinika, posiadająca świetną renomę na łódzkim rynku. Jako Medicover Stomatologia chcemy zmieniać postrzeganie dentystyki w Polsce. S-dent to wiodąca klinika, która patrzy w tym samym kierunku, co my, jeśli chodzi o wizję stomatologii – mówi Wioletta Januszczyk, dyrektor zarządzająca Medicover Stomatologia.

– S-dent tworzy zespół specjalistów zmotywowanych, by zapewnić pacjentom najwyższą jakość medyczną i jak najlepsze doświadczenie z wizyty. Na stałe w działania naszych lekarzy wpisane są szkolenia, kursy i formy wymiany doświadczeń, dzięki czemu naszych pacjentów leczymy zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną. Do codziennej pracy wdrażamy trendy i najlepsze praktyki z całego świata –  mówi lek. dent. Mateusz Sowiński, współwłaściciel kliniki S-dent.

Nowa akwizycja silnie zwiększa udział Medicover Stomatologia na łódzkim rynku dentystycznym. Wybór kliniki S-dent to wyraz strategii rozwoju sieci, która obecnie skupia się na topowych polskich centrach stomatologicznych.

– W ten sposób chcemy budować i rozwiać know-how w zakresie najlepszych praktyk i podejścia do dentystyki, a dzięki temu – zmieniać obraz stomatologii w Polsce – podsumowuje Wioletta Januszczyk.

Aktualnie w rozszerzonej sieci w Łodzi działają dwa centra: Centrum Medicover Stomatologia zlokalizowane przy Alei Rydza Śmigłego 20, które daje pacjentom między innymi możliwość leczenia w pełnym znieczuleniu oraz Klinika S-dent, która znajduje się przy ulicy Żeligowskiego 39.