Medicover: współpraca z siecią klubów CityFit

0
1415

Medicover został partnerem nowego produktu sieci klubów fitness CityFit, który wzbogacił swoją ofertę o opiekę medyczną. Pakiety badań, które dostępne są od grudnia 2018, zostały przygotowane z myślą o osobach trenujących.

– Oferta Medicover powstała w odpowiedzi na potrzeby różnych klientów, tych, którzy chcą na co dzień mieć dostęp do prywatnej opieki medycznej, a także tych, którzy chcą wzmocnić efekty swoich treningów i bezpiecznie je realizować. Nasza propozycja została przygotowana wspólnie z ekspertami CityFit oraz z lekarzami Medicover. Wierzymy, że współpraca z tak profesjonalnym partnerem, który jednocześnie wsłuchuje się w potrzeby swoich i potencjalnych klientów będzie owocna i pomoże członkom CityFit jeszcze efektywniej realizować cele treningowe i dbać o zdrowie – mówi Piotr Dreszer, dyrektor pionu marketingu, Medicover.

W ramach usługi CityPak Zdrowie klubowicze CityFit mają do dyspozycji dwa rodzaje produktów. Pierwszym z nich jest abonament medyczny MultiZdrowie obejmujący szeroki zakres badań diagnostycznych, pomoc w nagłych wypadkach oraz konsultacje lekarzy specjalistów. Abonament dostępny jest w pakiecie z karnetem uprawniającym do wstępu do wszystkich klubów CityFit. Usługa kosztuje 199 złotych miesięcznie – z łatwym zakupem online i szybką aktywacją.

Poza tym klubowicze CityFit mogą zakupić profilowane pakiety badań diagnostycznych. „Przegląd stanu zdrowia” przygotowany został we współpracy z trenerami i odpowiada na potrzeby osób aktywnych fizycznie. Dostępne jest w dwóch wariantach: Podstawowy Active dla osób rozpoczynających swoją przygodę z siłownią lub trenujących ze średnią intensywnością oraz Rozszerzony Active dla osób zaawansowanych i trenujących bardziej wyczynowo.

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Sieć oferuje klubowiczom ćwiczenia w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów.

Medicover w Polsce od ponad 23 lat zapewnia swoim pacjentom pełną opiekę medyczną, obejmującą usługi ambulatoryjne, diagnostykę laboratoryjną i obrazową, stomatologię oraz kompleksową opiekę szpitalną. Usługi dostępne w formie abonamentów i ubezpieczeń medycznych przeznaczone są zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Medicover Polska obecny jest we wszystkich regionach Polski. Od 2009 roku posiada również własny wielospecjalistyczny szpital na warszawskim Wilanowie.

Czytaj: Fundacja Medicover: nowatorskie rozwiązanie dla pielęgniarek szkolnych>>>