Nowe centrum stomatologiczne Lux Med w Warszawie

0
867
Foto: Centrum Stomatologiczne Lux Med otwarte w lipcu 2019 w Warszawie

Grupa Lux Med otworzyła nowe, wysokospecjalistyczne centrum stomatologiczne na warszawskim Mokotowie. To druga w Warszawie placówka dentystyczna uruchomiona przez firmę na przestrzeni ostatniego miesiąca. Pierwsi pacjenci zostali przyjęci 15 lipca 2019.

Placówka oferuje leczenie dentystyczne w pełnym zakresie, w tym stomatologię dziecięcą, zachowawczą, implantologię, ortodoncję i protetykę. W centrum można wykonać też zaawansowane badania diagnostyczne.

– To już szósta placówka, która od początku roku rozpoczęła działalność w ramach obszaru Lux Med Stomatologia. Chcemy oferować naszym pacjentom – zarówno tym małym, jak i dorosłym – kompleksową opiekę dentystyczną w jednym miejscu. Nowe centrum stomatologiczne doskonale wpisuje się w ten model działania – mówi Anna Rulkiewicz, prezes Grupy Lux Med.

Centrum zlokalizowane jest przy ulicy Domaniewskiej 48 w Warszawie. Znajduje się tu sześć nowoczesnych gabinetów dentystycznych.

– Nasze placówki stomatologiczne otwieramy w pobliżu centrów biurowych i komunikacyjnych. Podążamy za pacjentem i chcemy być tam, gdzie spędza on najwięcej czasu – mówi Daniel Petryczkiewicz, szef projektu rozwoju stomatologii w Grupie Lux Med.

Nowe centrum stomatologiczne przyjmuje pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00. Z usług mogą skorzystać wszyscy pacjenci, niezależnie od tego, czy posiadają abonament medyczny w Lux Med.

W czerwcu 2019 roku Lux Med otworzył też placówkę dentystyczną na warszawskim Wilanowie, przy ulicy Rzeczpospolitej 1. Grupa Lux Med tworzy obecnie największą sieć stomatologiczną w Polsce, liczącą blisko 200 własnych gabinetów i blisko 70 centrów medycznych.

Czytaj na ten temat: Warszawa: kolejna placówka Lux Med Stomatologia>>>

Grupa Lux Med jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie.

Zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 000 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest ponad 230 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich. Firma zatrudnia 15 000 osób, około 6500 lekarzy i 4000 wspierającego personelu medycznego.

Grupa Lux Med jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.