Warszawa: kolejna placówka Lux Med Stomatologia

0
560

14 czerwca 2019 na warszawskim Wilanowie odbyło się uroczyste otwarcie nowego, wysokospecjalistycznego centrum stomatologicznego Grupy Lux Med. To już piąta placówka, która od początku bieżącego roku rozpoczęła działalność w ramach linii biznesowej Lux Med Stomatologia.

Do dyspozycji pacjentów oddano tutaj siedem nowoczesnych gabinetów dentystycznych. W nowym centrum pacjenci mogą korzystać z leczenia stomatologicznego w pełnym zakresie. Wykonywane są usługi w ramach stomatologii dziecięcej, zachowawczej, implantologii, ortodoncji i protetyki. Dostępna jest także zaawansowana diagnostyka dentystyczna.

– Jesteśmy największym w Polsce prywatnym świadczeniodawcą oferującym usługi stomatologiczne. Dotychczas nasze gabinety były włączone w część opieki ambulatoryjnej. Teraz otwieramy samodzielne centra stomatologiczne pod marką Lux Med Stomatologia, w ramach których oferujemy pacjentom kompleksową opiekę realizowaną w komfortowych warunkach nowocześnie zorganizowanych i wyposażonych centrów stomatologicznych – mówi Anna Rulkiewicz, prezes Grupy Lux Med.

Nowa placówka mieści się przy ulicy Rzeczpospolitej 1. Z usług mogą skorzystać wszyscy pacjenci, niezależnie od tego, czy posiadają abonament medyczny w Lux Med., czy nie. W ramach linii biznesowej Lux Med Stomatologia działa już blisko 200 nowoczesnych gabinetów dentystycznych na terenie całego kraju.

Czytaj także: Lux Med kupuje Silver Dental Clinic>>>

Grupa Lux Med jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie.

Grupa Lux Med zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 000 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest ponad 220 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich. Firma zatrudnia 15 000 osób, około 6500 lekarzy i 4000 wspierającego personelu medycznego.

Grupa Lux Med jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.