Ostrowiec: nowe poradnie w centrum Carint  “Serce i Zdrowie” 

0
104

Od kwietnia 2021 roku w Centrum Medycznym GVM Carint „Serce i Zdrowie” w Ostrowcu Świętokrzyskim działają trzy nowe poradnie, których świadczenia finansowane są w ramach środków Narodowego Funduszu Zdrowia. 

Są to poradnie- proktologiczna, chorób naczyń oraz dermatologiczna.  

Centrum Medyczne “Serce i Zdrowie”  to nowe przedsięwzięcie Carint. 

 -GVM Carint  to już nie tylko centrum kardiologii, które jest dla nas kluczowe i zapewnia ratujące życie procedury medyczne. Centrum GVM Carint „Serce i Zdrowie”, to kompleksowa opieka nad pacjentem – od konsultacji specjalistycznych w poradni, przez diagnostykę obrazową jak USG, po leczenie zabiegowe małoinwazyjnymi technikami chirurgicznymi w warunkach szpitalnych – mówi Sebastian Kawalec, prezes GVM Carint. 

Jesienią 2020 roku placówka uruchomiła komercyjne poradnie i leczenie zabiegowe w zakresie urologii i ortopedii, a na początku 2021 roku także w zakresie między innymi reumatologii i leczenia żylaków kończyn dolnych. 

Czytaj także: Medicover otworzył placówkę w Centrum Praskim Koneser >>>

Centrum “Serce i Zdrowie” działa przy ulicy Szymanowskiego 13 w Ostrowcu Świętokrzyskim.  

GVM Carint od ponad 13-tu lat oferuje leczenie w Centrum Kardiologii Inwazyjnej Elektroterapii i Angiologii w Ostrowcu Świętokrzyskim. Prowadzi także działalność w innych miastach w Polsce (między innymi w Radomiu, Oświęcimiu, Radomsku, Zakopanem czy Myszkowie), gdzie realizuje pełnoprofilowe świadczenia kardiologiczne i oferuje wszystkie typy zabiegów kardiologicznych, takich jak leczenie ostrych zespołów wieńcowych w ramach 24 godzinnych dyżurów zawałowych, angioplastyka tętnic wieńcowych, koronarografia, ablacje zaburzeń rytmu serca, wszczepianie stałych i czasowych układów stymulujących serce. 

Spółka GVM Carint  powstała w październiku 2007 roku, łącząc ze sobą długoletnie doświadczenia włoskiej firmy medycznej Gruppo Villa Maria SPA z polską spółką medyczną Carint.