Medicover otworzył placówkę w Centrum Praskim Koneser  

0
172

6 kwietnia 2021 w Centrum Praskim Koneser w Warszawie zostało otwarte nowe centrum stomatologiczne Dental Sense. Placówka, podobnie jak dwa centra Dental Sense działające w Gdańsku, należy do portfolio sieci Medicover Stomatologia.   

Nowa placówka wyposażona została między innymi w 6 foteli stomatologicznych Stern Weber, sprzęt do radiologii i tomografii, pantomograf, skanery wewnątrzustne 3D, mikroskop endodontyczny oraz lampy wybielające Beyond.  

Wnętrze centrum zostało zaprojektowane przez pracownię architektoniczną Piotrowscy Design – autorów designu między innymi popularnych kawiarni Green Caffè Nero. W stylowym, wtapiającym się w historyczną atmosferę fabrycznego Konesera centrum Dental Sense Medicover, świadczona jest kompleksowa, skoordynowana opieka stomatologiczna.  

Klinika oferuje dostęp do szerokiego zakresu specjalizacji i zabiegów dentystycznych, w tym do leczenia kanałowego, implantologii, protetyki i stomatologii estetycznej, takiej jak między innymi odbudowa kompozytowa zębów, czyli modny ostatnio bonding, a także kompleksowe leczenie zaburzeń pracy stawów skroniowo-żuchwowych, TMD. Wszystko w oparciu o indywidualne plany leczenia i z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. 

Do tej pory pod marką Dental Sense funkcjonowały dwa nowoczesne centra stomatologiczne zlokalizowane w Gdańsku, które w wyniku akwizycji w październiku 2020 roku dołączyły do sieci Medicover Stomatologia.  

Warszawski oddział Dental Sense to nietypowa inwestycja w portfolio Medicover Stomatologia. Nowoczesne centrum stomatologiczne powstało we współpracy z przejętym wcześniej partnerem i na stołecznym rynku będzie funkcjonowało pod szyldem partnera.  

-Cieszymy się, że Medicover Stomatologia stawia na długofalowy rozwój Dental Sense i dalej inwestuje w tę markę. Dzięki decyzji o wspólnym utworzeniu nowego centrum pod szyldem Dental Sense w Centrum Praskim Koneser w Warszawie, inwestor-partner daje nam możliwość świadczenia kompleksowych usług stomatologicznych w nowej, wyjątkowej lokalizacji – przy zachowaniu niezmiennie wysokiego poziomu usług oraz z poszanowaniem naszego dorobku i tożsamości – komentuje lekarz stomatolog Łukasz Lassmann, współzałożyciel Dental Sense i szef zespołu medycznego. 

Centrum Dental Sense to druga po Centrum Medycznym Damiana inwestycja Medicover na terenie Centrum Praskiego Koneser w Warszawie. 

Czytaj także: Jesteśmy zmuszeni leczyć nie tylko ciała, ale i dusze>>>

Medicover Stomatologia posiada obecnie ponad 50 nowoczesnych centrów, które oferują kompleksowy zakres usług dentystycznych. Opiekę nad pacjentami zapewnia profesjonalny zespół specjalistów – stomatologów, higienistek, asystentów stomatologicznych i recepcjonistów.  

Oferta Medicover Stomatologia odpowiada na potrzeby całych rodzin, oferując usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, implantologii, protetyki, ortodoncji czy stomatologii dziecięcej.  

Stomatologia w Medicover dostępna jest dla pacjentów zarówno w ramach abonamentów medycznych, jak i na zasadzie płatności za pojedyncze usługi. Gabinety zlokalizowane są w największych miastach na terenie całej Polski.  

Czytaj także: Medicover Stomatologia przejął klinikę Ortho Esthetica>>>

Medicover Stomatologia jest częścią Medicover – wiodącej międzynarodowej spółki świadczącej usługi z zakresu opieki zdrowotnej oraz diagnostycznej od 1995 roku. Medicover posiada centra medyczne, szpitale, specjalistyczne placówki opiekuńcze i laboratoria. Firma najszerszą działalność realizuje w Polsce i w Niemczech.