Pracodawcy Medycyny Prywatnej przygotowują raport na temat prywatnej opieki zdrowotnej

0
658

Pracodawcy Medycyny Prywatnej wspólnie z partnerem – firmą Deloitte  pracują nad przygotowanie raportu, którego celem będzie pokazanie roli jaką, odgrywa w polskim systemie opieki zdrowotnej prywatna opieka medyczna.

Celem raportu ma być pokazanie, w jaki sposób prywatny system ochrony zdrowia odpowiada swoją ofertą na potrzeby pacjentów i jaką inwestycją w ochronę zdrowia jest opieka zdrowotna oparta na wynikach leczenia.

Deloitte to firma doradcza, zajmująca się takimi dziedzinami jak administracja i sektor publiczny, dobra konsumenckie, energetyka, surowce i przemysł, sektor finansowy, technologia, media i telekomunikacja a także Life Sciences i ochrona zdrowia.

Przygotowuje raportu, analizy, a także organizuje wirtualne spotkania z ekspertami.

Na temat raportu Deloitte dotyczącego telemedycyny czytaj tutaj: Telemedycyna rewolucjonizuje tradycyjne modele opieki zdrowotnej>>>

Do podzielenia się swoimi danymi i doświadczeniami, które pomogą w przygotowaniu raportu, zachęcani są wszyscy członkowie Pracodawców Medycyny Prywatnej, ponieważ większa ilość informacji przełoży się na bogatsze i bardziej wartościowe opracowanie.

Zainteresowanych zapraszamy to tworzenia raportu i prosimy o kontakt pod adresem biuro@medycynaprywatna.pl.

Na kontakt w tej sprawie czekamy do 28 sierpnia 2020 roku.

Czytaj także: Koronawirus wpłynie na rozwój branży biotechnologicznej>>>