Szpital Pro-Familia w pilotażowym programie żywienia

0
340

Szpital Specjalistyczny Pro-Familia z Rzeszowa przystąpił do realizacji pilotażu „Standard szpitalnego żywienia kobiet w ciąży i w okresie poporodowym – Dieta Mamy”. Pilotaż dedykowany jest dla pacjentek oddziału położniczo-ginekologicznego, jednak szpital zdecydował się wprowadzić dietę serwowaną w ramach programu na wszystkie oddziały.

W ramach programu kobiety w ciąży i po porodzie otrzymują w placówce pięć posiłków, przygotowanych ze świeżych, wysokiej jakości produktów.

Poza tym pacjentki oddziału ginekologiczno-położniczego mogą liczyć na wsparcie doświadczonego dietetyka. Pacjentki po wyjściu ze szpitala mogą z dietetykiem nawiązać kontakt drogą mailową lub skorzystać z bezpłatnej wizyty dietetycznej do 6 tygodnia po porodzie.

Czytaj także: Szpital Medicover: pierwsze miejsce w rankingu Rodzić po ludzku>>>

Od stycznia 2020 w szpitalu raz na trzy miesiące organizowane będą bezpłatne warsztaty edukacyjne dla kobiet w ciąży.

Szpital Pro-Familia, zlokalizowany przy ulicy Witolda 6B, prowadzi oddziały: ginekologii i położnictwa, neonatologii, urologii, chirurgii i okulistyki, laryngologii dzieci, chirurgii dzieci, ortopedyczno-urazowy oraz pediatryczny, a także pracownie diagnostyczne (laboratorium i USG), poradnię podstawowej opieki zdrowotnej i poradnie specjalistyczne.

Pro-Familia prowadzi też przychodnię przy ulicy Podpromie 8/1A. Oferuje zarówno usługi finansowane przez NFZ jak i komercyjne.