Rozwijamy usługi w zakresie psychologii i psychiatrii

0
1007

Marek Kubicki, członek zarządu Centrum Medyczne Damiana

Centrum Medyczne Damiana sukcesywnie rozwija ofertę świadczeń medycznych dotyczących psychologii i psychiatrii. Dziedziny te są przedmiotem naszego zainteresowania z wielu względów. Jeden z nich to fakt, że tym tematem interesują się pacjenci.

Obserwujemy, że rośnie zarówno świadomość, jak i potrzeby pacjentów w zakresie zdrowia psychicznego. Po drugie – jest to jeden z nielicznych segmentów rynku, który wciąż pozostaje rozdrobniony i w niewielkim stopniu zagospodarowane przez duże podmioty medyczne.

Kolejny powodem jest to,  że Centrum Medyczne Damiana specjalizuje się w usługach dla klientów indywidualnych, a psychologia i psychiatra pomimo niewielkiego elementu abonamentowego jest typową usługą pełnopłatną, gdzie pacjent szuka opieki u wysokiej klasy specjalisty i w większości wypadków płaci za to z własnej kieszeni.

To wszystko sprawia, że rozwijamy usługi w zakresie psychologii i psychiatrii. W roku 2019 otworzyliśmy dwie nowe poradnie zdrowia psychicznego w Warszawie – przy ulicy Nowolipie oraz przy ulicy Racławickiej. Uruchomiliśmy także infolinię, za pomocą której  pacjenci mogą otrzymać pomoc z zakresu psychologii i psychiatrii.

Mamy plany dotyczące otwierania kolejnych poradni oferujących usługi w zakresie zdrowia psychicznego, także poprzez akwizycję, prowadzimy w tej sprawie rozmowy. Z pewnością nie zakończyliśmy jeszcze naszych planów rozwoju w tym zakresie.

Czytaj także: Centrum Medyczne Damiana: nowa poradnia zdrowia psychicznego w Warszawie>>>