Rzeszów: nowa przychodnia Centrum Medycznego Medyk

0
456

Centrum Medyczne Medyk z Rzeszowa otworzyło 13 września 2019 nową przychodnię. Placówka zlokalizowana jest przy ulicy Architektów 11. Pacjenci mogą tutaj korzystać z konsultacji lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, w placówce działa też gabinet zabiegowy.

Przychodnia powstała na Osiedlu Zawiszy,  na którym mieszka bardzo dużo młodych rodzin z dziećmi, dlatego  jeden z dwóch zatrudnionych w placówce lekarzy to pediatra (jest również kierownikiem przychodni).

Centrum Medyk prowadzi w Rzeszowie przychodnie, które działają przy ulicach Powstańców Warszawy,  Łukasiewicza,  Siemiradzkiego, Hoffmanowej,  Piłsudskiego, Lisa Kuli, Leskiej, Dąbrowskiego, Szopena oraz Obrońców Poczty Gdańskiej.

Centrum prowadzi też przychodnie w Mielcu, Sędziszowie Małopolskim, Boguchwale, w Leżajsku, w Jasionce, w Łączkach Kucharskich a także dwie stacje dializ – w Leżajsku oraz w Rzeszowie.

Czytaj także: Szpital Medicover: pierwsze miejsce w rankingu „Rodzić po ludzku”>>>

Od lipca 2019 działa przychodnia w Dębicy, która od września 2019 oferuje także świadczenia w zakresie medycyny pracy.

Placówki oferują świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje specjalistyczne, usługi stomatologiczne, medycynę pracy, badania diagnostyczne oraz zabiegi rehabilitacyjne.

Właścicielem Centrum Medycznego Medyk, które działa już od 30 lat, jest lekarz Stanisław Mazur.