Rzeszów: nowe świadczenia w Centrum Medycznym Medyk

0
67

Centrum Medyczne Medyk z Rzeszowa uruchamia od 23 września 2020 nową poradnię- ortopedyczną, która będzie działać w przychodni zlokalizowanej przy ulicy Architektów 11. Świadczenia oferowane przez poradnię będą komercyjne.

Przychodnia przy ulicy Architektów, zlokalizowana  na parterze bloku mieszkalnego, na nowym osiedlu, oferuje podstawową opiekę zdrowotną, konsultacje specjalistyczne w zakresie ginekologii i pediatrii a także leczenie stomatologiczne.

Centrum Medyczne Medyk prowadzi w Rzeszowie 13 placówek. Pozostałe przychodnie działają przy ulicach: Rejtana 53, Powstańców Warszawy, Łukasiewicza, Siemiradzkiego, Hoffmanowej, Piłsudskiego, Lisa Kuli, Leskiej, Dąbrowskiego, Szopena oraz Obrońców Poczty Gdańskiej. W lipcu 2020 otwarta została najnowsza placówka, zlokalizowana w Galerii Budziwój (przy ulicy Budziwojskiej).

Czytaj także: Diagnostyka buduje największe laboratorium medyczne w Europie>>>

Centrum prowadzi też przychodnie w Mielcu, w Boguchwale, w Leżajsku, w Jasionce, w Łączkach Kucharskich, w Sędziszowie Małopolskim, a także dwie stacje dializ – w Leżajsku oraz w Rzeszowie.

Placówki Centrum oferują świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje specjalistyczne, usługi stomatologiczne, medycynę pracy, badania diagnostyczne oraz zabiegi rehabilitacyjne.

W lipcu 2020 Centrum otworzyło punkt pobrań w Polańczyku, w Bieszczadach, a we wrześniu 2020 – mobilny punkt pobrań przy Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli.

Właścicielem Centrum Medycznego Medyk, które działa od ponad 30 lat, jest lekarz Stanisław Mazur.