Śląskie Laboratoria Analityczne: nowa placówka w Rudzie Śląskiej

0
264

Śląskie Laboratoria Analityczne 5 stycznia 2019 roku otworzyły nowy punkt pobrań zlokalizowany w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Halemba, przy ulicy 1-go Maja 35, na piętrze budynku usługowego.

W nowym punkcie dostępna jest cała oferta badań laboratoryjnych oferowanych przez sieć Śląskie Laboratoria Analityczne. Można tutaj także skorzystać z pakietów badań dostosowanych do szczególnych potrzeb pacjentów.

Wyniki większości  badań można odbierać online. Na platformie internetowej dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w tej placówce.

To już drugi punkt pobrań sieci Śląskie Laboratoria Analityczne, działający w Rudzie Śląskiej. Od kwietnia 2017 placówka taka mieści się w Centrum Medycznym Post Medical, w dzielnicy Wirek.

Czytaj także: Nowa placówka sieci Śląskie Laboratoria Analityczne>>>

Śląskie Laboratoria Analityczne prowadzą ponad 50 punktów pobrań, które zlokalizowane są między innymi w Katowicach, w Bielsku-Białej, Chorzowie, Częstochowie, Jastrzębiu Zdroju, Kędzierzynie Koźlu, Kielcach, Opolu, Rudzie Śląskiej, Siemianowicach Śląskich, Trzebini i Żywcu.

W Katowicach sieć prowadzi laboratoria: medyczne i mikrobiologiczne.

Śląskie Laboratoria Analityczne działają na rynku od 1991 roku. Od 2013 roku prowadzą także Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne.