Swissmed partnerem studiów podyplomowych

0
342

Swissmed Centrum Zdrowia S.A. został partnerem kierunku „Zarządzanie w ochronie zdrowia” na studiach podyplomowych  w Gdańskiej Szkole Wyższej. Są to interdyscyplinarne studia obejmujące zagadnienia między innymi z zakresu nauk społecznych, nauk ekonomicznych i nauk o zarządzaniu.

Studia, prowadzone zarówno w tradycyjnej formie jak i w formie e-learningu, adresowane są do wszystkich osób zajmujących się ochroną zdrowia i procesem zarządzania ochrony zdrowia.

Partnerami studiów są także Szpitale Tczewskie S.A. oraz Starostwo Powiatowe w Tczewie.

Czytaj także: Cztery uczelnie niepubliczne kształcą lekarzy>>>

Swissmed prowadzi w Gdańsku przy ulicy Wileńskiej 44 szpital, który oferuje świadczenia w zakresie ginekologii, ortopedii, okulistyki, chirurgii ogólnej i proktologii. Prowadzi także oddział położniczo-neonatologiczny.

Swissmed Centrum Zdrowia w roku rozliczeniowym 2019/2020 (od 1 kwietnia 2019 do 31 marca 2020) odnotował znaczący wzrost przychodów ze sprzedaży usług, które w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego zwiększyły się o ponad 42 procent.

Skonsolidowane przychody netto ze sprzedaży Grupy Swissmed w tym okresie miały wartość 26 415 tys. zł., rok wcześniej było to 19 956 tys. zł.

Czytaj także: Swissmed odnotował wzrost przychodów w roku 2019>>>