Synevo: punkty pobrań w placówkach Centrum Damiana

0
726

Od 1 grudnia 2018 roku Centrum Medyczne Damiana udostępniło w swoich przychodniach partnerskie punkty pobrań Synevo. Działają one w pięciu placówkach warszawskich.

Partnerskie punkty pobrań Synevo działają w Centrum Medycznym Damiana na Foksal, w Centrum Medycznym Damiana Przy Bażantarni, w Centrum Medycznym Damiana Bielany (przy alei Zjednoczenia), w Centrum Medycznym Damiana Konesera oraz w Centrum Medycznym Damiana Służew (przy ulicy Wałbrzyskie).

W Warszawie Synevo prowadzi Laboratorium Śródmieście przy ulicy Dzikiej oraz Laboratorium Warszawa Służew przy ulicy Wałbrzyskiej.

Laboratoria i punkty  pobrań Synevo działają w 14-tu województwach.

Czytaj także: Opolskie: nowe placówki sieci Synevo>>>

Siedem laboratoriów sieci Synevo to placówki akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji. Prawie połowa z akredytowanych na zgodność z normą PN-EN ISO 15189 laboratoriów medycznych w Polsce to właśnie laboratoria Synevo.

Synevo wchodzi w skład międzynarodowej sieci laboratoriów medycznych,  działających w Niemczech, Turcji, Rumunii, na Ukrainie, w Gruzji, Białorusi, Mołdawii, Bułgarii, Serbii i Rosji. Synevo należy do Grupy Medicover.