Szpital Pro-Familia partnerem medycznym Asseco Resovii Rzeszów

0
456
foto: Pro-Familia

Specjaliści z Centrum Medycyny Sportowej Szpitala Specjalistycznego Pro-Familia z Rzeszowa zapewnią kompleksową opiekę medyczną siatkarzom drużyny Asseco Resovia Rzeszów. To kolejny klub sportowy, który korzysta z usług placówki.

Z opieki medycznej centrum korzystają między innymi siatkarki KS Developres, koszykarze PTG Sokół Łańcut, bokser Łukasz Różański czy mistrzyni świata w kickboxingu Iwona Nieroda.

Centrum Medycyny Sportowej Pro-Familia zapewnia zarówno zawodowym sportowcom jak i amatorom kompleksową opiekę w zakresie diagnostyki, leczenia ortopedycznego, rehabilitacji i przygotowania motorycznego.

Czytaj także: Prezes Lux Med odznaczona złotym medalem „Za zasługi dla polskiego ruchu olimpijskiego”>>>

Szpital Pro-Familia, zlokalizowany przy ulicy Witolda 6B, prowadzi oddziały: ginekologii i położnictwa, neonatologii, urologii, chirurgii i okulistyki, laryngologii dzieci, chirurgii dzieci, ortopedyczno-urazowy oraz pediatryczny, a także pracownie diagnostyczne (laboratorium i USG), poradnię podstawowej opieki zdrowotnej i poradnie specjalistyczne.

Pro-Familia prowadzi też przychodnię przy ulicy Podpromie 8/1A. Oferuje zarówno usługi finansowane przez NFZ jak i komercyjne.