TriVita: współpraca z PZU Zdrowie

0
322

Centrum TriVita z Porąbki (województwo śląskie) nawiązało współpracę z PZU Zdrowie. Umowa dotyczy korzystania przez klientów ubezpieczyciela z konsultacji lekarskich oraz z rehabilitacji, dostępnych w placówce.

Centrum oferuje konsultacje specjalistyczne w kilkunastu poradniach oraz rehabilitację neurologiczną, przeciwobrzękową i ortopedyczną.  Od 2016 roku Centrum jest certyfikowanym ośrodkiem dla osób z chorobą Huntingtona.

TriVita to także centrum opieki, oferujące pobyty wytchnieniowe, oraz apartamenty senioralne w dwóch lokalizacjach – w Porąbce i Wiśle-Jawornik.

Czytaj: PZU Zdrowie: nowa spółka medyczna w Małopolsce>>>

Centrum mieści się w miejscowości Porąbki, na terenie województwa śląskiego, 24 km od Bielska-Białej.

Prowadzone jest przez Trivita sp. z o.o. s.k. Prezesem spółki z o.o. jest Mirosław Pasieka.

Od 2016 roku Centrum TriVita jest członkiem Konsorcjum InCare, którego celem jest między innymi negocjowanie warunków współpracy z ubezpieczycielami, a w ich wyniku wypracowywanie wzorów umów, standaryzacja usług i kategoryzacja obiektów świadczących usługi rehabilitacyjno-opiekuńcze, opracowanie i wdrożenie  optymalnego katalogu usług oraz świadczeń medycznych, rehabilitacyjnych i opiekuńczych, w ramach medycyny ubezpieczeniowej, a także ujednolicenie procesów obsługi pacjentów.