Vitalabo: nowe punkty pobrań

0
555

Laboratoria Medyczne Vitalabo na początku września 2020 roku otworzyły dwa nowe punkty pobrań zlokalizowane we Włocławku, w województwie kujawsko-pomorskim.

Punkty działają przy ulicach: Matejki 7-9, na osiedlu bloków mieszkalnych, oraz Kilińskiego 7A/1A. Placówki czynne są w godzinach przedpołudniowych.

Także w województwie kujawsko-pomorskim Vitalabo otworzył nowe punkty pobrań w sierpniu i lipcu 2020. Placówki te zostały uruchomione w Nakle nad Notecią oraz w Grudziądzu.

Czytaj także: Przepisy dotyczące medycyny laboratoryjnej wymagają zmian>>>

Vitalabo prowadzi ponad 100 punktów pobrań, które znajdują się w kilkudziesięciu miejscowościach, na terenie pięciu województw. Oprócz kujawsko-pomorskiego, są to województwa – pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie oraz wielkopolskie.

Vitalabo prowadzi także 8 laboratoriów diagnostycznych, które zlokalizowane są w Bydgoszczy, w Toruniu, w Koszalinie, w Chodzieży, w Grudziądzu, we Włocławku, w Brodnicy i w Lipinie.

Laboratoria Medyczne Vitalabo powstały w 2003 roku. Wykonują badania dla szpitali, ośrodków zdrowia, indywidualnych praktyk lekarskich, stacji dializ oraz innych laboratoriów, a także firm.