Warszawa: bezpłatne badania w Centrum Medycznym Mavit

0
131
Placówka Centrum Medycznego Mavit w Wola Park

Ośrodek Diagnostyczny Centrum Medycznego Mavit, działający na warszawskiej Woli, oferuje bezpłatne badania przesiewowe w kierunku zaćmy dla osób po 65. roku życia. Placówki Mavit cały czas wykonują zabiegi usunięcia zaćmy, przy zachowaniu ścisłego reżimu sanitarnego i stosowaniu dodatkowych środków bezpieczeństwa.

Co roku w Szpitalach Specjalistycznych CM Mavit w Warszawie i w Katowicach wykonywanych jest około 4500 operacji zaćmy. Zabiegi finansowane są ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia.

Placówka na warszawskiej Woli, zlokalizowana przy ulicy Górczewskiej, została otwarta we wrześniu 2020 roku i jest efektem współpracy Centrum Medycznego Mavit i Grupy Lux Med, której Mavit jest częścią od września 2019 roku.

Czytaj także: Centrum Medyczne Mavit działa już 20 lat>>>

Centrum Medyczne Mavit działa od prawie 20 lat. W Warszawie prowadzi szpital okulistyczny na warszawskim Bielanach (przy ulicy Podleśnej), ośrodki diagnostyczne – przy ulicy Migdałowej oraz przy ulicy Górczewskiej, a także szpital specjalistyczny w Katowicach, przy ulicy Szopienickiej, oferujący świadczenia medyczne w zakresie okulistyki, chirurgii szczękowo-twarzowej i laryngologii.

Oferta placówek obejmuje szeroki zakres usług okulistycznych, od diagnostyki po zabiegi operacyjne w zakresie leczenia zaćmy, laserowej korekcji wzroku, jaskry i AMD.