Centrum Medyczne Mavit działa już 20 lat

0
269
Centrum Medyczne Mavit - Wola Park, otwarte we wrześniu 2020 w Warszawie

Centrum Medyczne Mavit w 2020 roku świętuje 20. rocznicę powstania oraz otwarcia nowoczesnego ośrodka okulistycznego na warszawskich Bielanach. W ciągu tych lat Szpital Mavit stał się rozpoznawaną i cenioną marką na rynku usług medycznych.

Obecnie Centrum Medyczne Mavit to sieć czterech wysokospecjalistycznych ośrodków mieszczących się w Warszawie i Katowicach, które oferują świadczenia w zakresie okulistyki, laryngologii oraz chirurgii szczękowo-twarzowej.

Od początku działalności priorytetem placówek jest najwyższy standard świadczonych usług, a zwłaszcza dobro i satysfakcja każdego pacjenta. Personel ośrodków Mavit stanowią uznani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a wszystkie są wyposażone w nowoczesne urządzenia.

Pod koniec 2019 roku Szpital Specjalistyczny Centrum Medyczne Mavit w Warszawie został wyróżniony nagrodą „Najlepsze Placówki 2019” portalu tourmedica.pl. Certyfikat przyznawany jest ośrodkom, które najlepiej spełniają oczekiwania pacjentów, czego wyrazem są najwyższe oceny przyznawane w serwisie.

Czytaj na ten temat: Centrum Medyczne Mavit najlepszą placówką 2019>>>

Mavit może się poszczyć się pozycją lidera wśród prywatnych ośrodków okulistycznych w Polsce, co znajduje potwierdzenie nie tylko w zewnętrznych rankingach, lecz także w stale rosnącej liczbie pacjentów.

Do tej pory placówki Mavit przyjęły ponad 320 tysięcy pacjentów, przeprowadziły ponad 1,5 miliona wizyt okulistycznych oraz ponad 150 tysięcy zabiegów i operacji.

Czytaj także: Medicover i Centrum Medyczne Mavit laureatami Wektorów 2019>>>

Mavit jest pionierem w wykonywaniu najnowocześniejszych zabiegów – laserowej korekcji wad wzroku, wszczepach soczewek fakijnych, mało inwazyjnych operacjach jaskry czy stosowaniu innowacyjnych metod diagnostyki i leczenia chrapania.

O jakości oferowanych usług świadczy również utrzymywany od 2005 roku Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001, a także stała współpraca Centrum Medycznego Mavit z innymi podmiotami medycznymi i uczestnictwo w wielu programach partnerskich.

W 2019 roku Centrum Medyczne Mavit dołączyło do Grupy Lux Med, co otworzyło przed tą marką nowe możliwości rozwoju.

We wrześniu 2020 roku na warszawskiej Woli została otwarta nowa placówka Lux Med, która dzięki współpracy z Centrum Medycznym Mavit oferuje szeroką ofertę świadczeń okulistycznych.

Czytaj na ten temat: Grupa Lux Med otworzyła nowe Centrum Medyczne w Warszawie>>>