Wkrótce nowe centrum Medicover Stomatologia

0
771

W styczniu 2019 otwarte zostanie w Warszawie przy ulicy Wołoskiej 22A nowe centrum Medicover Stomatologia. Centrum będzie tworzyć sześć gabinetów zabiegowych oraz w pełni wyposażony i nowoczesny gabinet RTG.

O powstaniu placówki w tej lokalizacji zadecydowało duże zainteresowanie prywatnymi usługami stomatologicznymi, między innymi wśród pracowników znajdujących się w pobliżu biurowców.

– Nowa placówka zapewni pacjentom możliwość korzystania z usług z zakresu stomatologii zachowawczej, ortodoncji, protetyki, chirurgii, implantologii i stomatologii estetycznej. W Medicover Stomatologia proces leczenia rozpoczyna się od opracowania i omówienia z pacjentem indywidualnego planu leczenia, który dostosowany jest do potrzeb i możliwości pacjenta i pozwoli na osiągnięcie najlepszych efektów – mówi Wioletta Januszczyk, dyrektor zarządzająca Medicover Stomatologia.

Czytaj także: Medicover: nowa pracownia protetyczna w Warszawie>>>

Specjaliści zagwarantują też dostęp do stomatologii dziecięcej, oferując bezstresowe leczenie z możliwością odbywania wizyt adaptacyjnych.

W ramach placówki dostępna będzie też diagnostyka radiologiczna, RTG, CBCT z wykorzystaniem najnowszych metod obrazowania 3D.

Medicover Polska systematycznie inwestuje w rozwój sektora stomatologicznego, otwierając własne placówki w kolejnych lokalizacjach oraz rozszerzając sieć partnerów w oparciu o akwizycje.

Spółka w stolicy ma już 11 placówek oferujących kompleksowe usługi lekarza dentysty. W całym kraju Medicover posiada już ponad 100 gabinetów dentystycznych.