Wyróżnienie dla Carolina Medical Center od WhatClinic

0
133

Warszawski szpital Carolina Medical Center po raz kolejny został docenimy przez internetową wyszukiwarkę usług medycznych WhatClinic. Placówka otrzymała nagrodę WhatClinic Patient Service Award 2020 za wyjątkową obsługę pacjentów poszukujących odpowiedniej placówki medycznej w sieci internetowej.

Na podstawie opinii wystawianych klinikom przez użytkowników portalu www.whatclinic.com, które zostały przeanalizowane pod kątem szybkości reakcji klinik na zgłoszenia i wskaźnik komunikacji z pacjentami, Carolina Medical Center została wyróżniona jako jedna z nielicznych tą prestiżową nagrodą.

-Wasze nastawienie na zapewnienie wyjątkowej opieki pacjentom zostało docenione. To był trudny rok dla wszystkich, ale wasz zespół się nie poddał. Wasz sukces jest wynikiem doskonałych opinii pacjentów, informacji zwrotnych, a także interakcji z potencjalnymi pacjentami. Za tą nagrodą stoi koncentracja i wysiłek waszego zespołu, aby zapewnić pacjentom opiekę na wysokim poziomie. To jest warte nagrodzenia – skomentował David Roe, dyrektor generalny WhatClinic.

Czytaj także: Grupa Lux Med wyróżniona za opiekę dla pracowników >>>

Carolina Medical Center zlokalizowana jest przy ulicy Pory 78 w Warszawie. Działa od ponad 20-tu lat. Specjalizuje się w leczeniu i prewencji urazów układu mięśniowo-szkieletowego. Zatrudnia między innymi specjalistów w zakresie ortopedii, neurochirurgii, chirurgii dziecięcej, reumatologii, neurologii i rehabilitacji.  

Placówka zapewnia kompleksową opiekę medyczną – całodobowe ambulatorium urazowe, konsultacje specjalistyczne, diagnostykę obrazową i funkcjonalną, leczenie operacyjne i nieinwazyjne, rehabilitację, badania biomechaniczne, trening motoryczny.  

Filia CMC zlokalizowana jest w Szpitalu Swissmed przy ulicy Wileńskiej 44 w Gdańsku. Działa od 2019 roku i oferuje usługi w zakresie ortopedii, chirurgii kręgosłupa, diagnostyki i rehabilitacji.

Carolina Medical Center należy do Grupy Lux Med.