Wyróżnienie dla pakietów medycznych Enel-Med

0
257

Pakiety medyczne Enel-Med znalazły się wśród najlepszych produktów dla małych i średnich przedsiębiorstw w rankingu Turbiny Polskiej Gospodarki 2020, przygotowanym przez Gazetę Finansową.

To wyróżnienie pokazuje, że oferta Enel-Med w zakresie opieki medycznej jest stworzona właśnie z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach i wspiera ich w rozwoju biznesu. Dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie ludzi w przypadku mniejszych firm ma szczególne znaczenie, ponieważ absencja chorobowa nawet jednej osoby może mieć wpływ na funkcjonowanie całej firmy. Z myślą o tym Enel-Med na początku roku stworzył nową ofertę usług medycznych właśnie dla takich firm. Obejmuje ona pięć pakietów o różnym zakresie usług, tak, aby pracodawca mógł dopasować program do swoich potrzeb i oczekiwań.

Kryzys epidemiologiczny wyraźnie pokazał, że zdrowie oraz, co się z tym wiąże – poczucie bezpieczeństwa, to absolutny fundament wszystkich dziedzin życia, stąd opieka medyczna nabrała jeszcze większego znaczenia, a troskę o zdrowie pracowników wykazuje coraz więcej pracodawców.

Czytaj także: Testy na koronawirusa dostępne w Enel-Med>>>

Enel-Med prowadzi oddziały, które zlokalizowane są w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Sochaczewie, Tarnowie Podgórnym i Wrocławiu.

W skład grupy wchodzi także szpital, oddziały diagnostyki obrazowej oraz specjalistyczne kliniki: medycyny sportowej enel-sport, medycyny estetycznej Estell, stomatologii oraz marka enelsenior, a także sieć ponad 1600 placówek partnerskich w całym kraju.