Żory: nowe zabiegi w Sport-Klinice

0
989

Sport-Klinika z Żor wprowadziła do swojej oferty nowe zabiegi – BTL X-Wave – terapię falami akustycznymi, wykorzystywaną w terapii cellulitu, rozstępów oraz blizn.

Zabiegi te zapewniają nieinwazyjne leczenie pomagające uzyskać gładką skórę w miejscach, gdzie zazwyczaj występują zmiany. Metoda ta ma zastosowanie w szerokim zakresie leczenie – między innymi powoduje udrożnienie układu limfatycznego, przyspieszenie metabolizmu czy napinanie tkanki łącznej.

Pojedynczy zabieg kosztuje 40 zł, 10 zabiegów na jedną partię ciała – 350 zł.

Klinika Chirurgii Endoskopowej Sport-Klinika zapewnia kompleksowe leczenie – od diagnozy do rehabilitacji i ukierunkowana jest na leczenie schorzeń i urazów narządu ruchu u dorosłych oraz dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem urazów sportowych.

Czytaj także: Opieka zdrowotna oparta na wartości to większa efektywność leczenia>>>

Specjalizuje się w mało inwazyjnych zabiegach operacyjnych metodą artroskopową, w szczególności są to zabiegi rekonstrukcyjne i naprawcze stawu kolanowego i ramiennego.

Klinika oferuje również rehabilitację noworodków, dzieci oraz młodzieży, w tym także z problemami ze strony ośrodkowego układu nerwowego (OUN).

Sport-Klinka to także ośrodek badawczo-szkoleniowy, który organizuje szkolenia i konferencje  medyczne dla lekarzy z kraju i z zagranicy. Jest ośrodkiem wpisanym do Rejestru Prowadzących Kształcenie Podyplomowe Lekarzy Śląskiej Izby Lekarskiej.

Sport-Klinika należy do Grupy Scanmed.