Vitalabo: nowy punkt pobrań w Grudziądzu 

0
182

Laboratoria Medyczne Vitalabo otworzyły nowy punkt pobrań zlokalizowany w Grudziądzu przy ulicy Szewskiej 14, w pomieszczeniach, w których wcześniej funkcjonowała apteka. 

Vitalabo w Grudziądzu prowadzi 6 punktów pobrań, pozostałe zlokalizowane są przy ulicach: Chełmińskiej, Starorynkowej, Konstytucji 3-go Maja i Waryńskiego. 

Wcześniej w Grudziądzu działał jeszcze punkt przy ulicy Klasztornej, który został zamknięty. 

Czytaj także: Bez diagnostyki nie ma dobrego leczenia>>>

Punkty pobrań Vitalabo działają w kilkudziesięciu miejscowościach, na terenie pięciu województw – kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego. 

Vitalabo prowadzi także 8 laboratoriów diagnostycznych, które zlokalizowane są w Bydgoszczy, w Toruniu, w Koszalinie, w Chodzieży, w Grudziądzu, we Włocławku, w Brodnicy i w Lipinie.  

Laboratoria Medyczne Vitalabo powstały w 2003 roku. Wykonują badania dla szpitali, ośrodków zdrowia, indywidualnych praktyk lekarskich, stacji dializ oraz innych laboratoriów, a także firm. 

1 czerwca 2021 Vitalabo uruchomiło punkt pobrań zlokalizowany w lotnisku w Bydgoszczy. Punkt oferuje testy w kierunku wirusa SARS-CoV-2. 

Czytaj także: Alab otworzył punkt pobrań oparty na nowej koncepcji wnętrza>>>