Medicover Sport – nowa marka w rodzinie Medicover

0
175

Medicover Polska, właściciel operatora programów pracowniczych OK System i klubów Fitness World, wprowadza nową markę – Medicover Sport – w  miejsce dotychczasowej, OK System.

Od roku 2018, kiedy Medicover nabył OK System (operatora pakietów sportowych dla pracowników), firma stawia na rozwój w obszarze sportu i rekreacji, rozbudowując unikatową ofertę na rynku usług medycznych.

Dopełnieniem oferty OK System, który umożliwia beneficjentom korzystanie z usług między innymi sieci fitness, klubów tańca, klubów jogi, siłowni, jest ubiegłoroczna inwestycja Medicover w składającą się z 19 placówek sieć klubów sportowych – Fitness World. Medicover kontynuuje rozwój oferty OK System działając pod nowym brandem – Medicover Sport.

Czytaj także: Medicover inwestuje w sieć klubów fitness>>>

– Przy inwestycjach w OK System i Fitness World podkreślaliśmy nasze przywiązanie do sportu, jako metody zapobiegania chorobom, co miało ścisły związek z profilem Medicover. Zastąpienie marki OK System nowym brandem Medicover Sport to decyzja, która cementuje związek Medicover z dynamicznym światem sportu i rekreacji – komentuje Artur Białkowski, dyrektor zarządzający ds. usług biznesowych w Medicover Polska.

– To, co pozostaje bez zmian, to nasze holistyczne podejście do zdrowia. I niezależnie od tego, ile razy już o tym mówiono, warto przypominać, że aktywność fizyczna to jeden z kluczowych elementów zdrowego stylu życia – przekładający się na sprawność naszego ciała, ale i mający wpływ na zdrowie psychiczne. Na szczęście coraz więcej Polaków to dostrzega i to w tym kierunku właśnie idą rozważania o najbardziej pożądanych benefitach dla pracowników – dodaje.

Obecnie zasięg świadczeń udzielanych pod egidą Medicover Sport obejmuje 4500 placówek partnerskich. Firma planuje dalszy rozwój submarki, uzależniając jego dynamikę od obowiązujących w Polsce regulacji dotyczących branży fitness, związanych z pandemią koronawirusa.

Czytaj także: Medicover Polska z nowym podejściem do zdrowia pracowników>>>