Zwoleń: nowa siedziba centrum medycznego Medica 

0
441

Centrum Medyczne Medica ze Zwolenia od kilku miesięcy zajmuje nową siedzibę, zlokalizowaną przy ulicy Kilińskiego 50.  Dotychczasowa placówka działająca przy ulicy Kilińskiego 11 zostanie przekształcona w filię. 

Obecnie w dawnej siedzibie prowadzone są prace adaptacyjne, powstanie tutaj centrum psychologiczno-psychiatryczne. 

Nowa przychodnia powstała w nowo wybudowanym obiekcie i zajmuje około 1000 mkw powierzchni. Oferuje świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, rehabilitację w ramach NFZ, także w formie oddziału dziennego, oraz komercyjne konsultacje specjalistyczne (między innymi neurologa, psychologa, pulmonologa czy dietetyka).  

Czytaj także: WizjaMed modernizuje pracownie diagnostyczne >>>

W placówce można wykonać badania USG, działa tutaj punkt pobrań spółki Diagnostyka oraz dzienny dom opieki. 

Medica Centrum Medyczne prowadzi również placówkę w Żelechowie, zlokalizowaną przy ulicy Pudły 1, która oferuje świadczenia w zakresie rehabilitacji, finansowane przez NFZ, komercyjne konsultacje specjalistyczne i badania laboratoryjne, oferowane przez Diagnostykę, prowadzącą w placówce punkt pobrań. 

Medica realizuje także inwestycję związaną z utworzeniem domu seniora. W tym celu modernizuje budynek po byłej szkole podstawowej w Trzciankach, w powiecie puławskim.  Placówka będzie oferować opiekę całodobową oraz dzienną.  

Zarówno inwestycje w Zwoleniu jak i inwestycja w Trzciankach finansowane są z własnych środków właściciela Centrum Medica. 

Placówkę prowadzi Medica sp. z o.o., której zarząd tworzą: Iwona Kuśmierz (dietetyk) i Mariusz Kuśmierz.  

Czytaj także: Medicover otworzył placówkę w Centrum Praskim Koneser>>>